Pulibet177 Yeni Giriş Adresi

Pulibet177 Yeni Giriş Adresi

Pulibet177 Yeni Giriş Adresi ile 11 ekim tarihinden itibaren oyunlara giriş sağlayabilirsiniz. www.pulibet177.com yeni site adresi olmuştur.

Online spor ve casino oyunları sitesi Pulibet, sorumlu yetişkinlerin eğlenceli vakit geçirmeleri için geliştirdiği oyun sistemleri ile kullanıcılarına ulaşıyor.

Süper Lig 7. haftasına girdiğimiz futbol karşılaşmasında, biraz lig tarihinden bahsedelim.

Süper lig, Türkiye futbolunda en üst seviyede yer almaktadır. Türkiye’de milli bir lig 1924 tarihinde oluşturulmuştur. Türkiye’de her bölgeden futbol takımları ile ‘Türkiye Futbol Şampiyonası’ düzenlendi. Ulusal lig ise 1950’li yıllarda hazırlandı. 1958 – 1959 yılı maç sezonunda profesyonel bölgesel ligler hazırlandı. İstanbul Profesyonel Ligi’nde takımlar Galatasaray, Karagümrük, İstanbulspor, Beşiktaş, Beykoz, Adalet ve Vefa oldu. Ankara Profesyonel Ligi ve İzmir Profesyonel Ligi’nde ilk 4 sıradaki takımlar ise Ankara Demirspor, Ankaragücü, Gençlerbirliği ve Hacettepe, Karşıyaka, Altay, İzmirspor ve Göztepe oldu. 1959’da ilk ‘Türkiye Ulusal Milli Ligi’ kuruldu. Lig, o dönem iki gruba ayrılmıştı. Gruplardan birincilikle çıkanlar arasında yapılan iki maç sonunda şampiyon belirlendi. 1962 sezonundan sonra ‘Milli Lig’in adı ‘Türkiye 1. Futbol Ligi’ olarak değişti. 2001 senesinde ismi Süper Lig oldu.

34 hafta total sürecek lig karşılaşmalarına kuponlarınızı hazırlıyor musunuz? Hemen Pulibet’e giriş yapın ve bakiye yükleme işlemini kendi bütçe kararınıza göre gerçekleştirin. Artık istediğiniz maça tahmin yapabilirsiniz.

Pulibet Twitter hesabı ile sektörel haberleri takip edin.

Pulibet Kazandırıyor!