Pulibet174 Yeni Giriş Adresi

Pulibet174 Yeni Giriş Adresi

Pulibet174 Yeni Giriş Adresi oldu.

Kriket: Kriket oyunu, 16. yüzyıl sonlarında Güneydoğu İngiltere’de başlamıştır. 18. yüzyıla gelindiğinde, 19. ve 20. yüzyıllarda küresel çapta yol açarak ulusal bir spor haline gelmişti. Bir söğüt bıçağı ve lastik şeritlerle kaplı bir baston sapı içeren ve daha sonra sicim ile bağlanmış ve bir kavrama oluşturmak üzere başka bir kauçuk tabakası ile kaplanmış olan modern kriket sopası için prototip 1853 civarında icat edildi. 1939 yılında yer ve dokuz gün süren yayıldı.)
Beyzbol: New York’lu Alexander Cartwright (1820-1892) 1845’te bildiğimiz gibi beyzbol sahasını icat etti. Cartwright ve New York Knickerbocker Base Ball Club üyeleri, modern için kabul edilen standart haline gelen ilk kuralları ve düzenlemeleri tasarladı. beyzbol oyunu.
Softball: 1887’de, Chicago Ticaret Kurulu muhabiri olan George Hancock, softball’u sıcak Farragut Boat Club’da soğuk bir kış gününde ilk kez oynanan bir kapalı beyzbol türü olarak icat etti.

Futbol: Amerikan futbolu ragbi ve futbolun soyundan gelir. Rutgers ve Princeton 6 Kasım 1869’da ilk kolej futbolu oyunu olarak faturalandırılanları çalarken, Yale Üniversitesi’nde oyuncu / antrenör olan Walter Camp tarafından belirlenen kurallarla oyun 1879 yılına kadar kendi kendine gelmedi. 12 Kasım 1892’de, Allegheny Athletic Association futbol takımına Pittsburgh Athletic Club’a karşı çıkan bir oyunda, AAA oyuncusu William (Pudge) Heffelfinger’a katılmak için 500 dolar ödendi – ona ilk kez profesyonel futbolcu olarak işaret etti.

Pulibet güncel adres Spor Bahis’te!

www.pulibet174.com Pulibet yeni adresi.